Vyberte si družstvo:
Súpiska družstva Obec Čierna Lehota
  Do PDF/Tlač
P.č. Meno hráča Rok narod. Reg. preukaz do Por. v rebríčku Úspešn. Odohr.
1.Hric Ján 196830.06.2021O6953.41100.00%
2.Oravec Jaroslav 195730.06.2021O7550.00100.00%
3.Oravec Vladimír 196430.06.2021O9321.3385.23%
4.Benčko Ondrej 199030.06.20190.000.00%
5.Oravec Pavol 19840.000.00%
6.Sklenár Jozef 19890.000.00%
7.Bystren Jaroslav 196730.06.202118.4243.18%
8.Hric Ján ml.199911.5429.55%
9.Nemčko Marian 19645.5640.91%
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 43478